196. Břízky u vody
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: 45 x 35 cm
Konec dražby: 24.11.2021 20:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč