196. Kámen
paspartováno a rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 22 cm, výška: 18 cm, rámování: 33 x 36 cm
Konec dražby: 19.06.2019 22:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč