196. Radnice Brémy I.
Originální tisk grafiky autora, signováno vpravo dole tužkou, na reversu razítko Ziemann - Rahmen Galerie Brémy, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: mědirytina
Šířka: 30 cm, výška: 21 cm, rámování: 32,5 x 42,5 cm
Konec dražby: 23.04.2023 16:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč