196. Zátiší s humrem
Rámováno a zaskleno
Šířka: 51 cm, výška: 39 cm, rámování: 44 x 56 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 20:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč