197. Muž, který píše do knihy
rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 24 cm, výška: 29 cm, rámování: 36 x 31 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 22:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč