Pouliční zpěváci
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 31,5 cm, výška: 51,5 cm, rámování: 62 x 41,5
Konec dražby: 23.11.2023 21:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč