Domy

signováno vpravo dole
Technika: olej na dřevě
Šířka: 20 cm, výška: 15 cm, rámování: 27 x 32 cm

Konec dražby: 07.06.2021 20:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč