198. Domy
signováno vpravo dole
Technika: olej na dřevě
Šířka: 20 cm, výška: 15 cm, rámování: 27 x 32 cm
Konec dražby: 07.06.2021 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč