198. Milan Rastislav Štefánik
Rámováno a zaskleno
Technika: kombinovaná technika, materiál: podmalba na skle
Šířka: 22,5 cm, výška: 30 cm, rámování: 34 x 26 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 20:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč