198. Střechy domů
Paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 57 cm, výška: 41 cm, rámování: 55 x 72 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 21:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč