199. Antické sochy u jezírka
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 49 cm, výška: 39 cm, rámování: 50 x 60 cm
Konec dražby: 11.10.2022 21:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč