Asijská krajina
značeno vpravo dole, paspartováno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: malba na hedvábí
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 53 x 63
Konec dražby: 12.06.2023 21:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč