199. Maják
signováno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 12 cm, výška: 17 cm, rámování: 33 x 28 cm
Konec dražby: 08.06.2020 21:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč