199. Malíř krajiny
Paspartováno a zaskleno.
Šířka: 13,5 cm, výška: 9 cm, rámování: 26 x 28,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.03.2023 22:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč