199. Portrét dívky
Rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 29,5 cm, výška: 40 cm, rámování: 45 x 34 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 20:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč