Dívka překračující potůček

Novější rámování
Technika: olej na dřevě, datace: 19. století
Šířka: 11 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 27,5 x 23 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 21.06.2021 20:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč