Holandský motiv

signováno vpravo dole, řezbovaný rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 76 cm, výška: 63 cm, rámování: 77 x 90 cm

Konec dražby: 15.06.2021 19:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč