2. Hořice v Podkrkonoší
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 22 cm, rámování: 26 x 34,5 cm
Konec dražby: 09.06.2020 20:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč