2. Jezero
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1968
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 80 x 100 cm
Konec dražby: 27.01.2020 20:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč