2. Konvolut 4ks obrazů
konvolut 4 kusů obrazů od českých výtvarníků různých rozměrů
Technika: olej na kartonu
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.09.2020 20:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč