Krajina s břízami
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55,5 cm, výška: 46,5 cm, rámování: 62 x 71
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.12.2023 20:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč