Matka s dcerou

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1874
Šířka: 73 cm, výška: 92 cm, rámování: 106 x 89 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 23.05.2022 20:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč