2. Miniatura - Elizabeth Orleánská
Signováno vlevo dole, oválná miniatura s mosazným rámačkem
Technika: kvaš
Šířka: 5 cm, výška: 6 cm, rámování: 6,5 x 5,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.08.2021 20:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč