2. Na Tatranské cestě

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 45 cm, rámování: 55 x 43 cm

Konec dražby: 07.04.2020 20:00 SELČ

Zbývá: 1d 13h 53m 2s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč