2. Nestoudník

zlatý blondel rám
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na překližce
Šířka: 46 cm, výška: 56 cm, rámování: 69 x 60 cm

Konec dražby: 15.03.2021 20:02 SEČ

Zbývá: 9d 21h 15m 37s

Vyvolávací cena: 3 000 Kč