2. Starý vodní mlýn v Dovedale

datováno a signováno monogramem vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1883
Šířka: 65 cm, výška: 49 cm, rámování: 62 x 80 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.09.2022 20:01 SELČ

Zbývá: 21d 8h 22m 1s

Vyvolávací cena: 4 700 Kč