2. Starý vodní mlýn v Dovedale
datováno a signováno monogramem vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1883
Šířka: 65 cm, výška: 49 cm, rámování: 62 x 80 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.09.2022 20:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 700 Kč