2. U lesa
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 40 cm, rámování: 56 x 76 cm
Konec dražby: 21.10.2019 19:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč