20. Hommage a Antonín Strnadel
Signováno vpravo dole, číslováno 37/50, nerámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 14 cm, výška: 25 cm, rámování: volný grafický list
Konec dražby: 04.04.2022 19:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč