Krajina a drůbež
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1988
Šířka: 31 cm, výška: 36,5 cm, rámování: 51,5 x 46,5
Konec dražby: 18.12.2023 20:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč