20. Kůn pod stromem
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 13 cm, rámování: 24 x 29
Konec dražby: 11.12.2018 18:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč