Kuřáci
rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 46 x 55,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 30.01.2024 20:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč