20. Miniatura - Portrét dámy

Stříbrný rámeček 830/1000, puncováno, střibro netto 20,76g, zaskleno
Technika: kvaš
Šířka: 7 cm, výška: 9 cm, rámování: stříbrný rámeček 10 x 9 cm

Konec dražby: 09.08.2021 20:24 SELČ

Zbývá: 4d 9h 33m 9s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč