20. Notre Dame - Paris

Orámováno
Technika: olej na plátně, datace: 20. století
Šířka: 61 cm, výška: 80 cm, rámování: 95 x 77 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 21.01.2021 20:07 SEČ

Zbývá: 2d 16h 39m 32s

Vyvolávací cena: 3 200 Kč