Pohled na Hradčany

signováno nečitelně vpravo dole, zaskleno, původní řezaný rám
Technika: olej na kartonu
Šířka: 66 cm, výška: 50 cm, rámování: 68 x 84 cm

Konec dražby: 28.07.2019 13:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč