20. Rybářské lodě
Nesignováno, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 64,5 cm, výška: 48 cm, rámování: 56 x 72 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.01.2023 20:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč