Vyprávění - XL Formát

rámováno ve francouzském blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 100 cm, výška: 118 cm, rámování: 135 x 116 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 05.01.2022 20:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč