20. Zámky nad jezerem

na jednom místě protrženo, masivní rámování
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 69 cm, výška: 56 cm, rámování: 75 x 88 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.10.2020 20:09 SELČ

Zbývá: 14d 17h 42m 44s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč