200. Pole
signováno vlevo dole, napodobitel Vincenta van Gogha
Technika: olej na překližce
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.03.2023 22:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč