200. Radnice a Orloj v Praze
zaskleno, rámováno
Technika: ocelorytina
Šířka: 36 cm, výška: 24 cm, rámování: 38 x 56
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.06.2022 20:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč