V dolině

Signováno nečitelně vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 74 x 94 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2021 20:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč