200. Zimní chalupy
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 22 cm, výška: 27 cm, rámování: 37 x 31,5 cm
Konec dražby: 08.08.2022 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč