201. Kosatce ve váze
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 15 cm, výška: 30 cm, rámování: 42 x 27 cm
Konec dražby: 08.02.2022 20:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč