202. Horský masiv
Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 42 cm, rámování: 56 x 72 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.04.2022 20:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč