Na pobřeží

Monografováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 17 cm, výška: 14 cm, rámování: 21 x 24,5 cm

Konec dražby: 07.06.2021 20:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč