202. V zimě
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 31 cm, rámování: 39 x 54 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 22:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč