203. Akt ve slunečních paprscích
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 45 cm, výška: 35 cm, rámování: 48 x 58 cm
Konec dražby: 11.07.2022 22:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč