203. Ausubský J ? - Ve Stromovce
signováno vpravo dole datováno, ?Ausubský J.?
Technika: olej na kartonu, datace: 1917
Šířka: 69 cm, výška: 50 cm, rámování: 58 x 77 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.04.2018 21:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč