Chalupy

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1960
Šířka: 55,5 cm, výška: 38 cm, rámování: 48 x 65 cm

Konec dražby: 12.08.2020 23:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč