203. Podvečer za humny
zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 58 cm, výška: 46 cm, rámování: 59 x 71 cm
Konec dražby: 06.04.2022 20:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč