Korida
rámováno
Technika: olej na dřevě, datace: 1968
Šířka: 40,5 cm, výška: 24 cm, rámování: 31 x 48
Stav: poškozený rám
Konec dražby: 23.11.2023 21:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč