204. Portrét dívky
umělecký tisk na kartonu fixovaný na plátně.
Technika: tisk na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 75 cm, rámování: nerámováno
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.12.2017 21:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč